Dystrybutor zabawek Navo Orbico Toys. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

Kontakt

Navo Orbico Sp. z o.o.
43-100 Tychy, ul. Oświęcimska 51
NIP: 6462526337

Dywizja Zabawek - Navo Orbico Toys 
81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 34

Kontakt telefoniczny: 8.00 - 16.00
e-mail: bok.toys.no.pl@orbico.com
tel. 58 663-89-75

 

Kontakt z przedstawicielami:

Region 1
Województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Joanna Daniliszyn
Stacjonarny przedstawiciel handlowy
Tel.: 739 009 540
joanna.daniliszyn@orbico.com  

 

Region 2
Województwa: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie

Joanna Bednarczyk
Stacjonarny przedstawiciel handlowy
Tel.: 508 433 356
joanna.bednarczyk@orbico.com 

Artur Reimisz
Mobilny przedstawiciel handlowy
Tel.:  531 985 375
artur.reimisz@orbico.com 

Robert Łopka
Mobilny przedstawiciel handlowy
Tel.: 788 643 791
robert.lopka@orbico.com 

 

Region 3

Województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie

Alicja Pruchniewska
Stacjonarny przedstawiciel handlowy
Tel.: 531 949 630
alicja.pruchniewska@orbico.com 

Mateusz Cytacki
Mobilny przedstawiciel handlowy
Tel.: 788 643 814
mateusz.cytacki@orbico.com


Region 4
Województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Karolina Ulman
Stacjonarny przedstawiciel handlowy
Tel.: 739 071 711
karolina.ulman@orbico.com 

Damian Cyran
Mobilny przedstawiciel handlowy
Tel.:  531 956 347
damian.cyran@orbico.com 

 

Region 5
Województwa: śląskie, opolskie, dolnośląskie

Barbara Rutka
Stacjonarny przedstawiciel handlowy
Tel.: 537 483 929
barbara.rutka@orbico.com 

Klaudia Patola
Mobilny przedstawiciel handlowy
Tel.: 531 955 139
klaudia.patola@orbico.com 

 

 

Dział Windykacji
windykacja.no.pl@orbico.com

 

Reklamacje
info.navo@orbico.com

Tel.: 801 677 744
Tel.: + 48 32 325 61 00

 

Dane do przelewów:

Bank Pekao SA,
ul. Grzybowska 53/57,
00-950 Warszawa

25 1240 6292 1111 0010 7713 7910 w walucie PLN

62 1240 6292 1978 0010 7488 9278 w walucie EUR

Swift: PKOPPLPW

788643814