Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

Portfolio JAKKS PACIFIC wyłącznie w Navo Orbico Toys!

Portfolio JAKKS PACIFIC wyłącznie w Navo Orbico Toys!

Kolejny producent, który podjął decyzję o wybraniu Navo Orbico Toys na wyłącznego dystrybutora swoich produktów na terenie Polski to JAKKS PACIFIC. Jest to rozszerzenie dotychczasowej bardzo dobrej współpracy obu firm i dobry prognostyk na przyszłość.

 

W roku 2018 w Polsce Navo Orbico Toys wprowadzało na zasadach wyłączności linię Iniemamocni 2 znajdującą się w portfolio tego producenta. Launching brandu był zsynchronizowany z Polską premierą filmu Disney/Pixar Iniemamocni 2.

 

W 2019 roku planujemy jedną z najważniejszych dystrybucji zabawek na licencji Frozen 2 (Disney). Ten długo oczekiwany film, którego Polska premiera jest zaplanowana na 27 listopada tego roku ma szanse powtórzyć niewiarygodny sukces pierwszej części przygód Anny i Elsy. Zabawki na tej licencji będą dostępne w sklepach już od 4.10.2019.  W bieżącym roku pojawią się również topowe licencje jak Psi Patrol czy Pidżamersi.  Wprowadzimy także pozostałe Disney Princesses oraz zabawki na licencji Harry Potter i wiele innych. Najbliższe kilka miesięcy zapowiada się bardzo obiecująco.

 

Jakks Pacific, Inc. jest wiodącym  producentem zabawek i produktów konsumenckich sprzedawanych na całym świecie, z główną siedzibą w Santa Monica w Kalifornii. Firma produkuje m.in: figurki akcji, elektronikę, lalki, przebieranki, odgrywanie ról, kostiumy na Halloween, meble dziecięce, pojazdy, pluszaki, zestawy do prac artystycznych, produkty sezonowe, produkty dla niemowlaków i przedszkolaków, zabawki budowlane i zabawki dla zwierząt, które są sprzedawane pod różnymi zastrzeżonymi markami.