Dystrybutor zabawek Orbico Sp. z o.o. Prosimy o zalogowanie do systemu w celu składania zamówień. Logowanie do systemu

Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2019

W dniach 20.2.2019-22.2.2019 odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2019. Navo Orbico Toys jest już tradycyjnie jednym z wystawców tych najbardziej popularnych w branży zabawkarskiej targów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. A38, które znajduje się na hali A i będzie w tym roku dużo większe! Chcemy Państwu zaprezentować nasze aktualne portfolio, m.in.: Sylvanian Families, Barbie, Hexbug, Fingerlings, K’nex i wiele innych. Będziemy też odkrywać karty prezentując tegoroczne gorące nowości, m.in.: Frozen 2, Pokemony czy Rainbcorns i wiele innych! Jednak najważniejsza jest dla nas niepowtarzalna szansa spotkania się Państwem i możliwość porozmawiania na żywo o nowych pomysłach i potrzebach do czego gorąco zachęcamy!

 

i zarejestruj się ON-LINE z użyciem kodu: 20KT19

 

W tym roku jubileuszowa X KIDS’ TIME 2019 edycja przyciąga ponad 500 wystawców, liderów branży dziecięcej z całego świata, eksponując zabawki na aż 9 halach! Będzie można zobaczyć ofertę firm z 21 krajów, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Kielecką wystawę odwiedza 7 500 zwiedzających z ponad 40 krajów całego świata. Cieszymy się, że znajdziemy Państwa wśród nich!